İçeriğe geç

Sepet

Sepetiniz boş

ETİK POLİTİKASI

OYE Swimwear Etik Politikası

Zamansız stillerle tasarlanan ürünlerimizi ve koleksiyonlarımızı çevremizi korumaya yardımcı olmak için kalıcı kalite ve uzmanlıkla üretiyoruz.

Mayolarımızı üretmek için sadece en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Her parça atölyemizdeki deneyimli zanaatkarlar tarafından her detaya özen gösterilerek dikiliyor ve elde tamamlanıyor. Web sitemiz üzerinden verilen her sipariş özel olarak hazırlanıyor ve böylece hem atık miktarımız hem çevre üzerindeki etkimiz minimuma indiriliyor.

Mayolarımız zamansız tasarımlarının yansıması olarak uzun süre kullanılabilecek şekilde üretiliyor. İleri görüşlü bir moda yaklaşımını temsil eden tasarımlar en yüksek kaliteli bir estetiğe hayat veriyor. Siz de favori mayolarınızla karşı konulmaz cazibenizi yıllarca plajlarda ve ötesinde sevgi ve özenle sergileyebilirsiniz.

Etik ve Adil Uygulama Taahhüdü

İstanbul’un kalbindeki güzel ve tarihi Taksim’de bulunan kendi atölyemizi sadece bir işyeri olarak değil, herkese saygılı ve adil davranılan bir topluluk olarak görüyoruz.

Tasarımlarımıza hayat veren ekip arkadaşlarımızı çok önemsiyor, şık bir atölyede iyi çalışma koşulları ve adil ücret sağlıyoruz. Hiçbir çalışanımıza düşük veya asgari ücret ödemiyoruz. Öyle ki çalışanlarımızın %85’i pozisyonlarına göre ülke ortalamasında veya üstünde maaş alıyor.

Bu nedenle, ekip üyelerimizin bir kısmı 10 yıldan uzun süredir bizimle çalışmaya ve gelişmeye devam ediyor. Ekibimize saygısız davrananlara hizmet vermeyi reddetme hakkımızı kullanarak çalışma arkadaşlarımızı makul olmayan veya kaba müşterilere karşı da koruyoruz.

Eşitlik ve Güçlendirme Savunuculuğu

Kadınların sahibi olduğu bir şirket olarak kimliğimizi eşitlik ve güçlendirme ile tanımlıyor ve ilkeleri uygulayarak savunuyoruz.

Erkeklerin daha fazla iş fırsatı yakaladığı ve daha yüksek ücretler aldığı bir ortamda atölyemizde daha fazla kadın çalıştırarak kapsayıcılığı destekliyor ve toplumsal cinsiyet farkını azaltıyoruz. Halen işgücümüzün üçte ikisini eşit niteliklere sahip, eşit muamele gören ve eşit ücret alan kadınlar oluşturuyor.